• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co można robić interesującego w długie weekendy?

Co możemy robić interesującego w długi weekend?
Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – w końcu jeśli umiejętnie do tego podejdziemy, bardzo prawdopodobne, iż będziemy mieli na przykład 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być także być za częste – ciągle Polacy są narodem na dorobku, ale z pewnością wolne każdemu pracującemu się należy. Jednak wcale nie jest powiedziane, że musimy koniecznie siedzieć w weekend w swoim domu, ogrodzie bądź na działce. To takie schematyczne… Lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Chociażby wycieczka do Rygi, Kopenhagi czy Madrytu.
Co roku, szczególnie wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułeczki. To dobrze, przecież poznawanie innych krajów, kultur, potraw, itp. jest niezmiernie interesujące, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną możemy pojechać samodzielnie, ewentualnie z grupą bliskich, lecz również z biurami podróży. Na pewno ta druga opcja jest tańsza. Przecież jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Palermo – przykładowo, sam transport to spory koszt. Choć nie jest to regułą. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają sporo atutów.
Dla osób, które wolą pojechać samochodem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu oraz pieniędzy, polecić można poznawanie naszego kraju. Przecież chociażby Sandomierz to miejsce, w którym można bardzo miło spędzić weekend. Ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się pobyt w Zakopanem. Zakopane to niesamowicie popularny kurort turystyczny, lecz gdy są długie weekendy, stolica polskich gór jest oblężona przez turystów – w szczególności tych z Warszawy.

1. Sprawdź tutaj

2. Odwiedź stronę

3. Kliknij

4. Kliknij i zobacz

5. Zobacz stronę

Categories: Rekreacja

Comments are closed.